9. juulist avame Tartus e-poe

Prisma Peremarket AS tuleb klientide soovile vastu ning avab ePrisma teenuse ka Tartus. Nii muutuvad Tartu ja Lõuna-Eesti inimestele veelgi kättesaadavamaks Prisma lai tootevalik ja püsivalt soodsad hinnad.
„Oleme saanud väga palju tagasisidet, et ePrisma avamist oodatakse ka Tartus ning klientide soovile vastu tulles oleme otsustanud hakata alates juuli teisest nädalast pakkuma e-poe teenust ka Tartu Sõbra Prismas,“ sõnas ePrisma juht Helga Kumel.
„Teenuse pakkumiseks Tartus oleme teinud eraldi töötajate värbamise ja valitud inimesed saavad spetsiaalse koolituse. Järgmisel nädalal, 9. juulil  alustame „Telli ja tule järele“ teenusega, kus kliendid saavad eelnevalt valitud ja tasutud toodetele ise kauplusesse järele tulla aga tulevikus loodame alustada ka kojuveoga.” lisas Kumel. „Kaupade ettetellimine annab võimaluse interneti vahendusel kiiresti oma ostukorv kokku panna ning neile järele tulla just siis, kui see kõige paremini sobib, nii ei pea oma aega kulleri tuleku järgi planeerima. Lisaks on see teenus kliendile tasuta.“ ütles Kumel, kelle sõnul on ligi 1/3 Tallinna ePrisma ostudest just „Telli ja tule järele“.
„Telli ja tule järele“ teenuse kasutamiseks tuleb minna Prisma kodulehele www.prismamarket.ee ja üleval paremas nurgas valida kodupoeks Sõbra Prisma. Tellimused saab kätte Sõbra Prisma (Sõbra 56, Tartu) parempoolsest ePrisma logoga tähistatud uksest iga päev kell 10-22. Tartu ePrisma „Telli ja tule järele“ teenus on klientidele tasuta.
Seoses ümberkorraldustega sulgeb ePrisma Sikupilli ”Telli ja tule järele” teenuse alates 5. juulist, peale mida on kõikidel Sikupilli ePrisma klientidel võimalik kaupu mugavalt koju tellida või Mustamäe Prisma Drive-in väljastuspunkti järele tulles kaubad otse autosse tõsta.
Prismal on Tartus kaks hüpermarketist, millest üks asub Annelinnas ja teine Jõe keskuses. Jões keskuses asuv Sõbra Prisma on alates aprillist avatud ööpäevaringselt.
Prisma Peremarket AS tegutseb Eestis alates 2000. aastast. Ketil on Tallinnas, Tartus ja Narvas ühtekokku kaheksa kauplust, mis pakuvad koos tugiüksusega tööd pea 800 inimesele. Prisma on kõige laiema valiku ja ühe soodsaima ostukorviga poekett Eestis. Esimene Prisma supermarket avatakse 2019. aasta suvel Tallinna vanalinnas. Prisma Peremarket kuulub kaubanduskontserni S-Grupp, mis tegutseb Soome, Eesti ja Venemaa turgudel ning kontsernis töötab kokku üle 40 000 inimese.