Juhised ja vajalik info ePrisma kasutamiseks

Mis on ePrisma?

ePrisma on Prisma veebikeskkond, kuhu on koondatud suurem osa Prisma toidu- ja esmatarbekaupade sortimendist, kus saab liituda populaarse püsikliendiprogrammiga Konto ning kus uue teenusena pakume ka ostlemist e-poes. ePrismat saab mugavalt sirvida arvutis, nutitelefonis ja tahvlis.

ePrisma kui e-pood

Hetkel on ePrismas kuvatud igapäevased toidu- ja esmatarbekaubad. Jätkuvalt lisame valikusse ka tooteid muudest tootegruppidest. ePrismas saavad oste sooritada kõik soovijad, kuid rohkem võimalusi pakume Prisma Kontoga sisse loginud klientidele. Sisse logides saab salvestada oma lemmiktooteid, fikseerida ostunimekirja, seda korduvalt kasutada ning soovi korral muuta. Sisselogitud kasutajatele oskab ePrisma teha eelnevate tellimuste põhjal personaalseid soovitusi, näidata sooduspakkumisi ja muud kasulikku.

Prisma Konto

ePrismas saab liituda ka Prisma püsikliendiprogrammiga Konto. Veebis saad jooksvalt jälgida Konto saldot, jooksva kuu boonustaset ning infot aeguvate boonuspunktide kohta. Konto on veelgi kasulikum, kui kogu pere koondab ostud ühe peakasutaja alla. Koos kogudes kasvab kiiremini ostusumma, liigutakse kiiremini järgmisele boonustasemele ja nii säästetakse oluliselt rohkem raha.

ePrisma ja tulevik

ePrisma on pidevalt arenev veebikeskkond ning iga kasutaja tagasiside on meile väga oluline. Jaga oma ePrisma ostukogemust veebis leiduva tagasiside vormi kaudu – nii saame teada, mis meeldib ja mis võiks veelgi parem olla.

Tekkis küsimus?

Me armastame oma kliente ja nende küsimusi, kuid aja kokkuhoiu eesmärgil, enne kui küsima asud – tutvu korduma kippuvate küsimustega. Kui Sa ei leidnud oma küsimusele vastust või soovid arutada oma tellimuse detaile – võta ühendust meie klienditeenindajatega just sellest poest, kus tellimust vormistasid.

Kasulikud lingid

Loome üheskoos Sinule ja Sinu perele kasuliku ePrisma!

4 lihtsat sammu ja kaup käes!

2

Vali kuidas kaupa saada soovid

Otsusta, kas soovid kaubale ise järgi minna või tellida kojuvedu. Hetkel saab tellitud kaubale järgi tulla Rocca Al Mare, Mustamäe, Vanalinna ja Sõbra Prismadesse. Kojuveo teenust pakub Prisma Tallinn/ Harju ja Tartu piirkonnas.

Selleks, et kontrollida kas soovitud tarneaadress jääb meie tarnepiirkonda palume sisestada oma täpne aadress. Samuti mugavuse mõttes soovitame valida kõige paremini sobiv kauplus.

Nipid:

3

Vali millal kaupa saada soovid

Vali endale sobiv tarneaeg. Arvesta sellega, et ePrisma teenused on populaarsed ning võimekus on tehniliselt piiratud – praegu veel vabad tarneaknad võivad kiiresti täituda. Kiirusta!

Nipid:

4

Kinnita oma tellimus

Vali sobiv makseviis ning kinnita tellimus. See samm on viimane, kui see on tehtud – jääb Sul vaid oodata kulleri kõne või SMSi

Nipid: