Hankeosakonna kontaktid

Kaitse soovimatu elektroonilise otseturunduse eest (elektroonilise side seadus)

Meie elektroonsete kontaktandmete (ESS § 2 lg 8¹) kasutamine otseturustuseks on lubatud ainult adressaadi eelneval nõusolekul. Kontaktandmete kasutamine nii otseturustuse ja/või spämmide saatmiseks, kui ka järjepideva samasisuliste pöördumiste tegemiseks ei ole lubatud.

Üldkontakt

Hankeosakonna töötajad

Valdkond Hankejuht Hankekoordinaator
Liha, kala, valmistoit, salatibaar, leib-sai, kondiiter Katarina Holm
katarina.holm@sok.fi
Kätlin Heimonen
katlin.heimonen@sok.fi
Puu- ja köögivili, lilled, piimatooted, sügavkülm, maiustused ja snäkid, kuumad joogid, imikuhooldus Piret Reeveer

Piret.reeveer@sok.fi

Kaie Kaarits
kaie.kaarits@sok.fi
Esmatarve, kosmeetika Merit Uus
merit.uus@sok.fi
Piret Jalakas
piret.jalakas@sok.fi
Kuivained, joogid, tubakas, sporditoidud Tiia Karu
tiia.karu@sok.fi
 Liis Kais

liis.kais@sok.fi

Juhul, kui soovite teha tootepakkumisi kogu S-grupp kontsernile, leiate lisainfot siit!