💚 "Telli ja tule järele" alates 0€ ning kojuvedu alates 2€. 
Üle 100€ tellimustele koodiga TASUTA100MIN tasuta kohaletoimetamine!

8.mail hakkab Prisma Linnamäe kauplus tööle outlet-poena, kuhu tulevad müügile soodsad tooted poeketi teistest kauplustest.

„Kaubandussektor ja kauplused on pidevas muutumises. Prismas oleme igal aastal uuendanud mitut kauplust ning avanud uusi, tänavu mais alustame ühes meie kaupluses – Linnamäe Prismas – outlet-lähenemise pakkumist,“ rääkis Prisma Eesti maajuht Teemu Kilpiä.

Kilpiä rõhutas, et laia valikuga Lasnamäe Prisma hüpermarket asub Linnamäe Prismast kahe kilomeetri kaugusel ning pakub klientidele kogu Prisma sortimenti.

„Nii oma detsembri- kui ka märtsikuises kliendiküsitluses oleme saanud tagasisidet, et Linnamäe piirkonna kliendid soovivad kauplusest eriti sooduspakkumisi – sellise vastuse andis 50-60% antud piirkonna klientidest. Kindlasti on see ka praeguse üldise majandusliku olukorra tagajärg,“ selgitas Kilpiä. Teistes piirkondades jäi see tulemus keskmiselt 40% juurde või alla selle.

Linnamäele suunatakse müügile soodustooted teistest Prisma kauplustest – näiteks sortimendist väljuvad tooted või tööstuskauba osas hooajakaupade viimased eksemplarid. Toidukauba osas liigub Linnamäe kaubavalik kauasäilivate toodete suunas.

Alates 8.maist muutuvad ka Linnamäe kaupluse lahtiolekuajad ja kauplus jääb avatuks kella 10-20.

Prisma jätkab kõigis oma kauplustes üle Eesti oma strateegiat parima hinnaga ostukorvi pakkumiseks. Prisma on olnud juba 20 korral Postimehe ostukorvi-uuringus kõige odavamat hinda pakkuv kauplusekett ning paaril korral jäänud esikolmikusse.

Prisma Peremarket AS tegutseb Eestis alates 2000. aastast. Ketil on üle Eesti 14 kauplust, mis pakuvad koos tugiüksusega tööd ligi 900 inimesele. Prisma on kõige laiema valiku ja soodsama ostukorviga poekett Eestis ning ePrisma Eesti suurima valikuga veebipood. Prisma Peremarket kuulub Soome kaubanduskontserni S-Grupp.