Pressiteade

21.04.2021

Prisma Peremarketist saab nüüd kaupa tellida Cleveroni erapakiautomaati

Alates aprillikuust saab Prisma e-poest tellida toidu- ja tarbekaupu Cleveroni uutesse erapakiautomaatidesse. See tähendab, et kauba vastuvõtmiseks ei pea ise kodus olema.

„Sihiks on olla klientidele kättesaadav üle kogu Eesti,“ ütles Prisma Peremarketi e-kaubanduse juht Sven-Erik Veimer. „Olgu see siis füüsilise Prisma kaupluse, kulleriteenuse või pakiautomaatide kaudu. Kuna Cleveroni erapakiautomaadid asuvad kliendi kodus, on see ideaalne variant laieneda Tallinnast kaugemale, muutes ePrisma teenused veelgi mugavamaks ja kättesaadavamaks. Cleveroni erapakiautomaatide lisandudes laieneb Prisma tarnepiirkond Harjumaale ning Pärnu ja Viljandi linna elanikeni,“ sõnas Sven-Erik Veimer.

„Kuna Prismal on lisaks toidukaubale lai valik tarbekaupu, siis on pakikappide omanikel veelgi suurem valik,“ sõnas Cleveroni avatud võrgu juht Arti Kütt. „Praegu saavad pakikapi teenust kasutada kõik eramajade ja ridaelamute elanikud üle Eesti, aga varsti on häid uudiseid oodata ka kortermajade elanikel, sest Cleveron tuleb peagi välja spetsiaalselt kortermajadele loodud lahendusega.“

Erapakiautomaat mahutab 160 liitrit ehk kokku umbes neli kilekotitäit kaupa. Sellest pool on termotsoon, mis hoiab vastavalt vajadusele kas jahedust või soojust. Teine pool on mõeldud pakkidele, mis ei ole temperatuuritundlikud.

Prisma Peremarket AS tegutseb Eestis alates 2000. aastast. Ketil on Tallinnas, Tartus ja Narvas ühtekokku üheksa kauplust, mis pakuvad koos tugiüksusega tööd pea 900 inimesele. Prisma on kõige laiema valiku ja ühe soodsaima ostukorviga poekett Eestis. Prisma Peremarket kuulub kaubanduskontserni S-Grupp, mis tegutseb Soome, Eesti ja Venemaa turul.