19. augustil avas Prisma Peremarket oma kümnenda poe, Linnamäe supermarketi Lasnamäel.

“Eesti jaekaubandusturu hinnaliidrina on Prisma tulek kindlasti oodatud sündmus,” ütles Prisma Eesti maajuht Teemu Kilpiä. “Arvestades elamupiirkonda ja soovi teha ostud kiirelt ja mugavalt, lähtub meie Linnamäe kauplus supermarketi kontseptsioonist, kus põhirõhk on igapäevastel toidu- ja esmatarbekaupadel. Linnamäe Prisma on avatud ööpäev läbi, et pakkuda laia kaubavalikut ja soodsat hinda igal ajal.”

Prisma kujundas kaupluse kaubavaliku vastavalt piirkonna elanike arvamusele. “Prisma jaoks on külastajate soovid väga olulised. Sellest lähtudes oleme pannud rõhku Food Market`i  alale, kus on lai valik liha ja kala ning värskeid valmistooteid. Puu- ja juurviljade osakonnas on apelsinimahlamasin ja ananassilõikur. Tagasisidet kaupluse kohta saab anda ka edaspidi Prisma kodulehel ja kaupluse infoletis. Sortimendi kujundamisel lähtume tagasisidest,” lisas Kilpiä. “Prisma jaoks tähistab Linnamäe kaupluse avamine meie keti laienemise algust. Kohe varsti avame uue supermarketi ka Tiskres ning uuel aastal kauplused Maardus, Harkus, Sauel ja Raplas.”

Uute kaupluste avamisel teeb Prisma keskkonnasäästlikke valikuid. “Kasutame Linnamäe Prismas vaid energiasäästlike LED-valgusteid. Ruumide kütmise ja tarbevee soojendamiseks kasutatakse tehnosüsteemide jääksoojust, et vähendada energiakulusid,” lisas Kilpiä. Kogu keskuse energiaklass on B ning elektriautode kasutajatele on mõeldud keskuse ees kasutamiseks laadimispunkt.