Uus ePrisma testversioon on avalik. Tule ja testi meie tulevast epoodi (hetkel veel tellida ei saa) ning anna tagasisidet. Töötame kõvasti, et avada võimalus toodete tellimisele ja pakkuda muid funktsioone! 🙂

Postimees avaldas 7. juunil e-poodide värske hinnavõrdluse, millest selgus, et Prismast saab taas odavaima ostukorvi. See tähendab, et Prisma on juba 25. korda hinnaliider.

Teistest turuosalistest märgatavalt soodsam oli Prisma pakkumine näiteks kalapulkade ning hakkliga osas. Samuti olid oluliselt odavamad juustu- ja banaanikilo, kaerahelbed ja nisujahu. Paljudes toidukategooriates oli Prisma hinnatase võrdne või ligilähedane turu odavaima tasemega.

Kui Prismas sai pere ostukorvi kokku panna 55,9 euroga, siis teisele kohale tulnud pakkuja ostukorv oli 2,77 eurot kallim ning kõige kallima ostukorvi hind oli 11,41 euro võrra kõrgem.

5. juunil algas Prismas “Odavdasime hindu” kampaania teine laine, kus turu soodsaimale tasemele odavdati ligi 400 toidu- ja esmatarbekauba ja 175 tööstuskauba hinnad.

Vaata ka “Odavdasime hindu” kampaania pakkumisi.