Prisma Peremarket AS juhatus otsustas laiendada ettevõtte juhtkonda poole võrra ning lisaks soomlastele kuulub juhtkonda nüüd ka neli eestlast. Soome emafirmaga ettevõtte jaoks on see oluline samm, et oma positsiooni Eesti turul veelgi tugevdada.

Seni kuulus juhtkonda neli liiget: tegevdirektor Jussi Nummelin, operatiivdirektor Teemu Kilpiä, finantsdirektor Marko Lievonen ja personalidirektor Miia Rohtmets. Neile neljale lisanduvad nüüd veel hankedirektor Tõnis Tomingas, sortimendidirektorid Pille Raaliste ja Kaimo Niitaru ning turundus- ja kommunikatsioonidirektor Liina Pärlin.

„Peame väga oluliseks, et Eesti Prisma juhtkonda kuuluksid kohalikud eksperdid, kes toovad rahvusvahelisele kogemusele lisaks kohaliku turu ja eripärade tundmist. Meie uusi juhtkonna liikmeid iseloomustab pikaajaline juhtimiskogemus, lai silmaring, tugev motivatsioon ja valmisolek ettevõtte arenguks vajalike muutuste elluviimiseks,“ sõnas Prisma Peremarket AS tegevdirektor Jussi Nummelin. „Mind rõõmustab ka see, et juhtkonnas on nüüd 3 võimekat naisjuhti, kes aitavad meil parandada nii klienditeeninduse kvaliteeti kui arendada ja ellu viia Prisma lubadust olla perele parim.

Juhtkonna liikmetena uueneb neljal valdkonna juhil ametinimetus ja ostuosakonnas tehakse muudatusi tööjaotuses. Hankedirektor Tõnis Tomingas on Prismas töötanud üle 10 aasta ning juhtinud ostuosakonda nii tööstus- kui toidukaupade valdkonnas. Üle 10 aasta on Prismas töötanud ka uus sortimendidirektor Pille Raaliste, kes varem juhtis ostuosakonda toidu- ja esmatarbekaupade vastutusalas. Teine sortimendidirektor, Kaimo Niitaru on töötanud kategooriajuhina ning vastutanud ka logistika ja tellimuste osakonna eest. Turundus- ja kommunikatsioonidirektor Liina Pärlin on pikaajalise kogemusega turundusekspert, kelle juhtida on nii Prisma Peremarketi kui Sokos Hotels Tallinna turundus ja kommunikatsioon.

Prisma Peremarket AS tegutseb Eestis alates 2000. aastast. Ketil on Tallinnas, Tartus ja Narvas ühtekokku kaheksa kauplust, mis pakuvad koos tugiüksusega tööd ca 800 inimesele. Prisma Peremarket kuulub kaubanduskontserni S-Grupp, mis tegutseb Soome, Eesti ja Venemaa turgudel ning kontsernis töötab kokku üle 40 000 inimese. Prisma on kõige laiema valiku ja ühe soodsaima ostukorviga poekett Eestis. 2018. aastal avas Prisma oma Tallinnas asuvad Sikupilli, Mustamäe ja Lasnamäe Prisma kauplused ööpäevaringselt. Esimene Prisma supermarket avatakse 2019. aasta suvel Tallinna vanalinnas.