Telli kõik jõuludeks vajalik mugavalt ePrismast 🎄🎁 Vaata kingiideid, jõulukaunistusi ning advendikalendreid siit !
🚨Halbade ilmastikuolude tõttu on võimalik tellimuste hilinemine, vabandame!🚨

Alates 1.juunist on Kristiine Prisma avatud uuendatud kujul ja laiema kaubavalikuga. Renoveerimistööd kestsid ligi kolm kuud ja nende käigus lisandus klientide jaoks mitmeid modernseid lahendusi.

“Kristiine Prisma on üks meie vanemaid ja klientide poolt hinnatumaid kauplusi. Värskendasime nii poe väljanägemist kui tootevalikut. Näiteks laiendasime puu- ja juurvilja väljapanekut ning lisasime uusi tootekategooriad lastekaupadesse, tuues need samas ka lapsevanemate jaoks mugavamalt kokku,“ selgitas Prisma Eesti maajuht Teemu Kilpiä.
Toidukauba osas täienes Food Market`i ala, kus pakutakse värsket liha ja kala, samuti valmistooteid. Peagi lisandub kauplusesse suitsuahi ja juba on puuviljaosakonnas klientide kasutuses ananassilõikur. Kristiine kauplusesse laienes ka teistes Prismades kiitust pälvinud uudne kontseptsioon Paar, kus veinid on jagatud viide toiduga sobivasse kategooriasse. Uuendused tegi läbi ka maiustuste osakond, leiva-saia osakond ning iseteeninduskassade ala.

Kristiine Prisma tarbekaupade osakonda lisandus rõivaid ja tarvikuid välitegevusteks ning täiendust sai lemmikloomade osakond.
Renoveerimise käigus pöörati suurt tähelepanu energiasäästlikele lahendustele.

„Kaupluse külastajate arvamus on meile väga oluline. Ootame klientide ettepanekuid ja tagasisidet uuendatud kauplusele nii elektrooniliselt meie kodulehel kui ka läbi infoletis olevate tagasiside ankeetide,“ lisas Kilpiä.

Prisma jätkab kõigis oma kauplustes üle Eesti oma strateegiat parima hinnaga ostukorvi pakkumiseks. Prisma on olnud juba 21 korral Postimehe ostukorvi-uuringus kõige odavamat hinda pakkuv kauplusekett ning paaril korral jäänud esikolmikusse.

Prisma Peremarket AS tegutseb Eestis alates 2000. aastast. Ketil on üle Eesti ühtekokku 14 kauplust, mis pakuvad koos tugiüksusega tööd ligi 900 inimesele. Prisma on kõige laiema valiku ja kõige soodsama ostukorviga poekett Eestis, ePrisma on Eesti suurima valikuga veebipood. Prisma Peremarket kuulub kaubanduskontserni S-Grupp, mis tegutseb Eesti ja Soome turul.

Foto: Tiit Mõtus.