Telli kõik jõuludeks vajalik mugavalt ePrismast 🎄🎁 Vaata kingiideid, jõulukaunistusi ning advendikalendreid siit !
🚨Halbade ilmastikuolude tõttu on võimalik tellimuste hilinemine, vabandame!🚨

20.-22. juunil on kogu ööpäeva jooksul avatud kõik Prisma hüpermarketid ja Vanalinna supermarket Tallinnas. Prognooside kohaselt kasvab neil päevil eriti grillimistoodete ja -tarvikute ning jookide müük.

“Kõige aktiivsemad päevad jaaniostudeks on vahetult enne jaanipäeva, kui kauplustesse tuleb tavapärasest rohkem rahvast.  Kogu ööpäeva jooksul avatud kauplustesse saab jaani-ettevalmistusi tegema tulla kasvõi varahommikul või hilistel õhtutundidel ning vältida nii tihedat sagimist. Klientide varasem tagasiside sellele võimalusele on olnud väga positiivne,” ütles Prisma Peremarketi sortimendi- ja hankedirektor Kaimo Niitaru. Ööpäev läbi on lahti Sikupilli, Kristiine, Rocca al Mare, Lasnamäe, Mustamäe ja Vanalinna Prisma Tallinnas, Sõbra Prisma ja Annelinna Prisma Tartus ning Narva Prisma.

Prisma hüpermarketite sortiment pakub võimalust varuda endale jaanipäevaks nii toiduaineid ja jooke, kui ka kõike muud suviseks tähistamiseks vajalikku – grillimistarbeid, päikese- ja sääsekaitsevahendeid, õuemänge, matkatarbeid, rõivad ja jalatseid. Värskelt renoveeritud Kristiine Prismas on samuti täiendatud mitmete nende kaubagruppide väljapanekut.

Jaaniaja kõige populaarsemad kaubad on grillimiseks sobivad lihatooted ja joogid nende juurde, kuid nende kõrval on koha sisse võtnud ka puu- ja juurviljad. „Arbuus on üks suviseid lemmikuid, aga ka ananass ja aastaringne lemmik banaan. Grillimiseks on hakatud tihti tegema valikuid kergemate toodete poolelt, ostes näiteks kanalihatooteid või kala,“ märkis Niitaru. Tema sõnul on viimasel ajal sortimenti lisandunud järjest laiem valik grilljuuste ning veganšašlõkke.

Jookide osas tõi Niitaru välja alkoholivabade jookide müügi kasvu. „Alkoholivabade jookide tarbimine kasvab iga aastaga ning juurde on tulnud palju uusi valikuid ja maitseid. Sellel aasta alguses näitab meie müügistatistika taas 17% võrra kasvu alkoholivabade jookide kategoorias. Karastusjookide osas on tootjad tulnud turule mitme uue maitseveega, mida siinsed tarbijad on huviga proovima hakanud,“ sõnas Niitaru.

Prisma jätkab oma strateegiat parima hinnaga ostukorvi pakkumiseks. Prisma ostukorv on olnud kõige soodsam 22 Postimehe uuringu põhjal ning mõnel korral jäänud esikolmikusse.

Prisma Peremarket AS tegutseb Eestis alates 2000. aastast. Ketil on üle Eesti 14 kauplust, mis pakuvad koos tugiüksusega tööd ligi 900 inimesele. Prisma on kõige laiema valiku ja soodsama ostukorviga poekett Eestis ning ePrisma Eesti suurima valikuga veebipood. Prisma Peremarket kuulub Soome kaubanduskontserni S-Grupp.