Avasime Prisma uue veebikeskkonna ePrisma
ePrisma on Prisma veebikeskkond, kuhu on koondatud suurem osa Prisma toidu- ja esmatarbekaupade sortimendist, kus saab liituda populaarse püsikliendiprogrammiga Konto ning kus uue teenusena pakume ka ostlemist e-poes. ePrismat saab mugavalt sirvida arvutis, nutitelefonis ja tahvlis.

ePrisma kui e-pood
Hetkel on ePrismas kuvatud igapäevased toidu- ja esmatarbekaubad. Jätkuvalt lisame valikusse ka tooteid muudest tootegruppidest. Esialgu saab ePrismas komplekteeritud tellimused kätte Sikupilli Prisma e-kassast, mis on tähistatud ePrisma logoga. ePrismas saavad oste sooritada kõik soovijad, kuid rohkem võimalusi pakume Prisma Kontoga sisse loginud klientidele. Sisse logides saab salvestada oma lemmiktooteid, fikseerida ostunimekirja, seda korduvalt kasutada ning soovi korral muuta. Sisselogitud kasutajatele oskab ePrisma teha eelnevate tellimuste põhjal personaalseid soovitusi, näidata sooduspakkumisi ja muud kasulikku.

Prisma Konto
ePrismas saab liituda ka Prisma püsikliendiprogrammiga Konto. Veebis saad jooksvalt jälgida Konto saldot, jooksva kuu boonustaset ning infot aeguvate boonuspunktide kohta. Konto on veelgi kasulikum, kui kogu pere koondab ostud ühe peakasutaja alla. Koos kogudes kasvab kiiremini ostusumma, liigutakse kiiremini järgmisele boonustasemele ja nii säästetakse oluliselt rohkem raha.

ePrisma ja tulevik
ePrisma on pidevalt arenev veebikeskkond ning iga kasutaja tagasiside on meile väga oluline. Jaga oma ePrisma ostukogemust veebis leiduva tagasiside vormi kaudu – nii saame teada, mis meeldib ja mis võiks veelgi parem olla.

Loome üheskoos Sinule ja Sinu perele kasuliku ePrisma!