Juhised ja vajalik info ePrisma kasutamiseks: tarneaja valimine

Enne tellimuse saatmist pead valima kuupäeva ja ajavahemiku, millal soovid tellimusele järele tulla. Valiku tegemiseks tuleb klõpsata soovitud ajavahemikul. Süsteem pakub automaatselt esimest vaba aega. Valitud aeg on rohelise taustaga.

Tarneaja valimine-1

Tarneaja saad valida tellimishetkest ette maksimaalselt üheks kuuks. Järgmisi ajavahemikke saad vaadata klõpsates nuppu „Järgmised“. Tellides tuleb arvestada, et osa ajavahemikke võivad olla juba täitunud ja neid ei saa enam kasutada.

Siin saad tellimusele juurde lisada ka täpsustava märkuse või teate komplekteerijale.

Kui Sul on allahindluskood, siis sisesta see samal lehel vastavasse kasti ning vajuta nupul “Aktiveeri kood”.

Sisselogitud kasutajad saavad tarneaja juba enne tellimuse esitamist tunniks ette reserveerida. Nii ei pea Sa muretsema, kas soovitud tarneaeg veel peale ostunimekirja kokku panemist saadaval on. Lihtsalt reserveeri aeg ja asu tooteid nimekirja valima. Tarneaja reserveerimiseks kliki ülemisel menüüribal asuval lingil “Tellimused”. Seejärel näed kõiki saadaval olevaid tarneaegu. Sobiva aja reserveerimiseks klikka sellel.


Tarneaja valimine-2

4 lihtsat sammu ja kaup käes!

2

Vali kuidas kaupa saada soovid

Otsusta, kas soovid kaubale ise järgi minna või tellida kojuvedu. Hetkel saab tellitud kaubale järgi tulla Sikupilli ja Mustamäe Prismadesse. Kojuveo teenust pakub vaid Mustamäe Prisma. Sellel sammul palume Sind sisestada oma täpne aadress, et kontrollida, kas see jääb meie tarnepiirkonda. Samuti mugavuse mõttes soovitame valida kõige paremini sobiv kauplus.

Nipid:

3

Vali millal kaupa saada soovid

Vali endale sobiv tarneaeg. Arvesta sellega, et ePrisma teenused on populaarsed ning võimekus on tehniliselt piiratud – praegu veel vabad tarneaknad võivad kiiresti täituda. Kiirusta!

Nipid:

4

Kinnita oma tellimus

Vali sobiv makseviis ning kinnita tellimus. See samm on viimane, kui see on tehtud – jääb Sul vaid oodata kulleri kõne või SMSi

Nipid: