Juhised ja vajalik info ePrisma kasutamiseks: ostunimekirja koostamine, salvestamine ja jagamine

ePrisma võimaldab ostunimekirju kergesti luua, jagada ja salvestada. Siit leiad mõned nipid ostunimekirjade kasutamiseks.

Kuidas alustada?

Alustamiseks vali oma kauplus, sest kuvatud tootevalikud on kauplusepõhised. Sirvi tooteid kategooriate kaupa või kasutades otsinguriba. Ostunimekirja saad tooteid lisada ja nuppude abil või sisestades soovitud koguse numbriväljale.


Ostunimekiri-1

Koostatud ostunimekiri avaneb lehe ülaservas oleval ostukäru ikoonil klõpsates.


Ostunimekiri-2

Tarneteenuste kasutamiseks klõpsa ostunimekirja lehel “Telli” nuppu.

Ostunimekirja toodete lisamiseks ja tellimuse esitamiseks ei pea veebikeskkonda sisse logima, kuid tellimust tühistada ja muuta saad vaid siis, kui oled sisse logitud.


Ostunimekiri-3

Ostunimekirja lehe ülemise menüü kaudu saad:

  • Salvestada praeguse ostunimekirja. Ostunimekirja salvestamine on lihtne – sellele tuleb valida vaid nimi ja vajutada “Salvesta”.
  • Avada varem salvestatud ostunimekirju.
  • Ostunimekirja täielikult tühjendada (nt juhul, kui hakkad looma uut ostunimekirja).
  • Ostunimekirja välja printida.
  • Saata enda ostunimekirja sisu e-posti või tekstisõnumi teel näiteks sõbrale.


Ostunimekiri-4

Ostunimekirja lehe parempoolsest menüüst leiad ePrisma ja teiste teenuse kasutajate poolt soovitatud tooted, sooduspakkumised ja enda lemmiktooted. Tootel ikooni klõpsates lisad selle ostunimekirja. Ostunimekirja täiendamiseks saad kasutada ka menüü otsinguriba.

4 lihtsat sammu ja kaup käes!

2

Vali kuidas kaupa saada soovid

Otsusta, kas soovid kaubale ise järgi minna või tellida kojuvedu. Hetkel saab tellitud kaubale järgi tulla Sikupilli ja Mustamäe Prismadesse. Kojuveo teenust pakub vaid Mustamäe Prisma. Sellel sammul palume Sind sisestada oma täpne aadress, et kontrollida, kas see jääb meie tarnepiirkonda. Samuti mugavuse mõttes soovitame valida kõige paremini sobiv kauplus.

Nipid:

3

Vali millal kaupa saada soovid

Vali endale sobiv tarneaeg. Arvesta sellega, et ePrisma teenused on populaarsed ning võimekus on tehniliselt piiratud – praegu veel vabad tarneaknad võivad kiiresti täituda. Kiirusta!

Nipid:

4

Kinnita oma tellimus

Vali sobiv makseviis ning kinnita tellimus. See samm on viimane, kui see on tehtud – jääb Sul vaid oodata kulleri kõne või SMSi

Nipid: