Juhised ja vajalik info ePrisma kasutamiseks: kaupluse valimine

Enne sisseostude tegemise alustamist vali endale sobiv kauplus, mille tootevalikut kuvada soovid. “Telli ja tule järele” teenuse kasutamiseks vali kauplus, mis seda teenust pakub. Kauplust saad valida kahes eri kohas.

Vii kursor lehe ülaservas asuva kaupluse nime peale ja vali avanevast menüüst „Vaheta kauplust“.


Kaupluse-valimine-1


Kaupluse-valimine-2

Kaupluseid saab ka nime järgi otsida, kui valid otsinguriba rippmenüüst “Tooted” asemel “Kauplused” ja sisestad soovitud kaupluse nime.


Kaupluse-valimine-3

Lisatud lemmikkaupluseid näed, kui klikid kaupluse lehel nupule “Lemmikkauplused”.


Kaupluse-valimine-4

Kui avastad, et ostunimekirja koostamisel oli valitud pood, mis “Telli ja tule järele” teenust ei paku, kuid soovid seda teenust kasutada, siis ei pea Sa tellimisprotsessi otsast alustama. Sobiva kaupluse saab valida ka tagantjärele, kuid arvestama peab, et uue poe tootevalik võib eelnevast erineda. Uue poe valimisel kontrollib süsteem automaatselt, kas ostunimekirjas olevad tooted on valitud poes hetkel saadaval. Kui mingi toode peaks otsas olema, saad selle hõlpsalt asendada sarnase tootega või ostunimekirjast eemaldada.

4 lihtsat sammu ja kaup käes!

2

Vali kuidas kaupa saada soovid

Otsusta, kas soovid kaubale ise järgi minna või tellida kojuvedu. Hetkel saab tellitud kaubale järgi tulla Sikupilli ja Mustamäe Prismadesse. Kojuveo teenust pakub vaid Mustamäe Prisma. Sellel sammul palume Sind sisestada oma täpne aadress, et kontrollida, kas see jääb meie tarnepiirkonda. Samuti mugavuse mõttes soovitame valida kõige paremini sobiv kauplus.

Nipid:

3

Vali millal kaupa saada soovid

Vali endale sobiv tarneaeg. Arvesta sellega, et ePrisma teenused on populaarsed ning võimekus on tehniliselt piiratud – praegu veel vabad tarneaknad võivad kiiresti täituda. Kiirusta!

Nipid:

4

Kinnita oma tellimus

Vali sobiv makseviis ning kinnita tellimus. See samm on viimane, kui see on tehtud – jääb Sul vaid oodata kulleri kõne või SMSi

Nipid: