Juhised ja vajalik info ePrisma kasutamiseks: ePrisma / Konto kasutaja loomine

Milleks seda vaja?

ePrismat saab kasutada ka ilma registreerimata, kuid registreerimine võimaldab teenust kohandada enda vajadustele ja eelistustele vastavaks. Registreeritud kasutajale oskame soovitada varasemaid valikuid ja ostuajalugu arvesse võttes Prisma rikkalikust tootevalikust just neid tooteid, mis Sinu maitsega kõige paremini ühtida võiksid.

Registreerudes liitud automaatselt ka Prisma Kontoga ja hakkad iga kuu oma kontole Prismas sooritatud ostude eest boonuspunkte koguma, mida saad kasutada Prisma kauplustes järgnevate ostude eest tasumisel. Loe lähemalt siit.

Olgu, tundub mõistlik, kuidas edasi?

Kliki ePrisma avalehel nuppu.

Siis avatud lehel nuppu

Seejärel sisesta enda põhiandmed, aadress ning vajuta “edasi”.

Järgmisena tuleb määrata enda kodupood, mis asub Sulle kõige lähemal ja mida kõige enam külastad. Pärast kodupoe valimist kuvame edaspidi vaikimisi just selle poe tootevalikut. Kodupoodi saab hiljem muuta. “Telli ja tule järele” või kojuveo teenuse kasutamiseks on kodupoeks mõistlik valida kauplus, mis seda teenust pakub. Nüüd jääb sisestada vaid salasõna, tutvuda ja kinnitada teenuse tingimused ning kõik ongi ePrisma kasutamiseks valmis.

Juhul kui…

Sul on küsimusi kasutaja loomise või ePrisma teenuste kohta üldiselt, siis saad need meile mugavalt läbi tagasiside vormi või e-kirja teel edastada ja vastame Sulle esimesel võimalusel.

4 lihtsat sammu ja kaup käes!

2

Vali kuidas kaupa saada soovid

Otsusta, kas soovid kaubale ise järgi minna või tellida kojuvedu. Hetkel saab tellitud kaubale järgi tulla Sikupilli ja Mustamäe Prismadesse. Kojuveo teenust pakub vaid Mustamäe Prisma. Sellel sammul palume Sind sisestada oma täpne aadress, et kontrollida, kas see jääb meie tarnepiirkonda. Samuti mugavuse mõttes soovitame valida kõige paremini sobiv kauplus.

Nipid:

3

Vali millal kaupa saada soovid

Vali endale sobiv tarneaeg. Arvesta sellega, et ePrisma teenused on populaarsed ning võimekus on tehniliselt piiratud – praegu veel vabad tarneaknad võivad kiiresti täituda. Kiirusta!

Nipid:

4

Kinnita oma tellimus

Vali sobiv makseviis ning kinnita tellimus. See samm on viimane, kui see on tehtud – jääb Sul vaid oodata kulleri kõne või SMSi

Nipid: