Juhised ja vajalik info ePrisma kasutamiseks: kuhu tulla kaubale järele?

Peale tellimuse esitamist toimub kauba komplekteerimine valitud Prisma kaupluses, mis pakub “Telli ja tule järele” teenust. Hetkel pakub seda teenust Sikupilli ja Mustamäe Prisma Tallinnas.

Kaubale järele tulemise juhised:

  • Tule poes kassade lähedal asuvasse kauba kättesaamise punkti. Seal toimub teenindamine üldjärjekorras.
  • Näita poes teenindajale elektroonilist tellimuse kinnitust või tekstisõnumit. Kinnitus saadetakse tekstisõnumiga sisestatud numbrile peale tellimuse komplekteerimist.
  • Tasu tellimuse eest kassas, kas sularahas või kaardiga. Konto boonuse arvestamiseks sisesta enda ID-kaart makseterminali.
  • Kauba saad kätte teenindajalt peale tellimuse eest tasumist.


Sikupilli_Prisma

4 lihtsat sammu ja kaup käes!

2

Vali kuidas kaupa saada soovid

Otsusta, kas soovid kaubale ise järgi minna või tellida kojuvedu. Hetkel saab tellitud kaubale järgi tulla Sikupilli ja Mustamäe Prismadesse. Kojuveo teenust pakub vaid Mustamäe Prisma. Sellel sammul palume Sind sisestada oma täpne aadress, et kontrollida, kas see jääb meie tarnepiirkonda. Samuti mugavuse mõttes soovitame valida kõige paremini sobiv kauplus.

Nipid:

3

Vali millal kaupa saada soovid

Vali endale sobiv tarneaeg. Arvesta sellega, et ePrisma teenused on populaarsed ning võimekus on tehniliselt piiratud – praegu veel vabad tarneaknad võivad kiiresti täituda. Kiirusta!

Nipid:

4

Kinnita oma tellimus

Vali sobiv makseviis ning kinnita tellimus. See samm on viimane, kui see on tehtud – jääb Sul vaid oodata kulleri kõne või SMSi

Nipid: