Uus ePrisma testversioon on avalik. Tule ja testi meie tulevast epoodi (hetkel veel tellida ei saa) ning anna tagasisidet. Töötame kõvasti, et avada võimalus toodete tellimisele ja pakkuda muid funktsioone! 🙂

Juhised ja vajalik info ePrisma kasutamiseks: oma andmete muutmine

Enda profiili täiendada ja andmeid muuta saab mis tahes ajal menüüriba paremas servas asuva profiilinupu kaudu. Andmete uuendamiseks pead eelnevalt sisse logima.


Andmete-muutmine-1

Unustasid salasõna?

Kui unustasid oma salasõna, saad seda muuta klikkides esmalt lehe ülaservas asuva nupu “Logi sisse” peal ja valides seejärel „Unustasid salasõna?“. Seejärel tuleb sisestada enda isikukood ja vajutada “Saada” ning peatselt jõuavad Sinu e-postkasti salasõna muutmise juhised.


Andmete-muutmine-3


Andmete-muutmine-2

Millised minu andmed on näha teistele kasutajatele?

Sinu isiklikud andmed ei ole teistele teenuse kasutajatele kunagi nähtavad. Teised saavad näha Sinu arvustusi, kommentaare ja lemmiktooteid. Seda, millist infot ja valikuid soovid teistega jagada, saad määrata enda profiili privaatsusseadete alt.

4 lihtsat sammu ja kaup käes!

2

Vali kuidas kaupa saada soovid

Otsusta, kas soovid kaubale ise järgi minna või tellida kojuvedu .

3

Vali millal kaupa saada soovid

Vali endale sobiv tarneaeg. Arvesta sellega, et ePrisma teenused on populaarsed ning võimekus on tehniliselt piiratud – praegu veel vabad tarneaknad võivad kiiresti täituda. Kiirusta!

Nipid:

4

Kinnita oma tellimus

Vali sobiv makseviis ning kinnita tellimus. See samm on viimane, kui see on tehtud – jääb Sul vaid oodata kulleri kõne või SMSi

Nipid: