Juhised ja vajalik info ePrisma kasutamiseks: oma andmete muutmine

Enda profiili täiendada ja andmeid muuta saab mis tahes ajal menüüriba paremas servas asuva profiilinupu kaudu. Andmete uuendamiseks pead eelnevalt sisse logima.


Andmete-muutmine-1

Unustasid salasõna?

Kui unustasid oma salasõna, saad seda muuta klikkides esmalt lehe ülaservas asuva nupu “Logi sisse” peal ja valides seejärel „Unustasid salasõna?“. Seejärel tuleb sisestada enda isikukood ja vajutada “Saada” ning peatselt jõuavad Sinu e-postkasti salasõna muutmise juhised.


Kasutaja-loomine-1


Andmete-muutmine-3


Andmete-muutmine-2

Millised minu andmed on näha teistele kasutajatele?

Sinu isiklikud andmed ei ole teistele teenuse kasutajatele kunagi nähtavad. Teised saavad näha Sinu arvustusi, kommentaare ja lemmiktooteid. Seda, millist infot ja valikuid soovid teistega jagada, saad määrata enda profiili privaatsusseadete alt.

4 lihtsat sammu ja kaup käes!

2

Vali kuidas kaupa saada soovid

Otsusta, kas soovid kaubale ise järgi minna või tellida kojuvedu. Hetkel saab tellitud kaubale järgi tulla Sikupilli ja Mustamäe Prismadesse. Kojuveo teenust pakub vaid Mustamäe Prisma. Sellel sammul palume Sind sisestada oma täpne aadress, et kontrollida, kas see jääb meie tarnepiirkonda. Samuti mugavuse mõttes soovitame valida kõige paremini sobiv kauplus.

Nipid:

3

Vali millal kaupa saada soovid

Vali endale sobiv tarneaeg. Arvesta sellega, et ePrisma teenused on populaarsed ning võimekus on tehniliselt piiratud – praegu veel vabad tarneaknad võivad kiiresti täituda. Kiirusta!

Nipid:

4

Kinnita oma tellimus

Vali sobiv makseviis ning kinnita tellimus. See samm on viimane, kui see on tehtud – jääb Sul vaid oodata kulleri kõne või SMSi

Nipid: